Rinktis iš daugybės ar pasitikėti vienu?

Rinktis iš daugybės kandidatų ar pasitikėti atrankų specialistų surastu idealiu kandidatu — klausimas, į kurį atsakymo vis dažniau ieško įmonės.
Pasak Hire atlikto tyrimo, įmonės praleidžia vidutiniškai 40 valandų ieškodamos tobulo kandidato ir vykdydamos atrankas. Tai vieno darbuotojo vidutinė darbo savaitė!
Kompanijos, norėdamos taupyti savo brangų laiką ir kuo greičiau užpildyti laisvas darbo vietas, kreipiasi į atrankų specialistus, tačiau lieka nustebusios, kuomet atrankos pabaigoje pateikiamas tik vienas kandidatas, geriausiai tinkantis tam tikrai pozicijai.
Visgi, svarbu suprasti, jog derėtų vertinti ne kiekybę, o kokybę. Sulaukus keletos ar net keliolikos atrinktų kandidatų, įmonės vis tiek turės susipažinti su jais visais ir įvertinti jų stiprybes bei silpnybes, taip švaistydamos laiką bei prailginančios atrankos procesus.
Taip pat, kompanijoms svarbu nepamiršti, jog rinka išlieka ypatingai konkurencinga ir stiprūs kandidatai dažnai turi net kelis darbo pasiūlymus, tad, kol atrankų specialistai ieško kelių kandidatų „palyginimui“, stipriausias kandidatas gali priimti kitą pasiūlymą.
Atrankų procesą patikėkite mums – kontaktai.
Kiti straipsniai, kurie gali Jus sudominti: