Darbuotojų paieška ir atranka

Darbuotojų paieška ir atranka

Dinamiškoje darbo rinkoje, kurioje konkurencija yra itin didelė, talentų pritraukimas tampa vis didesne iššūkiu. Tai Darbuotojų paieška ir atranka, reikalauja nuolatinio profesinio įsitraukimo bei kruopščiai suplanuoto proceso. Mūsų paslauga, skirta pilnai personalo atrankai, užtikrina, kad mūsų komandoje dirbančių darbo rinkos ekspertų dėmesys būtų sutelktas tik į Jūsų organizaciją. Mes įsigiliname į Jūsų įmonės veiklą, vertiname mikroklimatą ir suformuojame tinkamiausių ieškomo specialisto savybių bei kompetencijų modelį, atitinkantį Jūsų poreikius ir tikslus.

Mūsų atrankos etapai apima detalią įmonės veiklos analizę ir išsamų darbuotojo profilio aprašymą. Taip pat taikome integralius atrankos metodus, siekdami pritraukti kuo daugiau kompetentingų, motyvuotų ir rezultatų orientuotų kandidatų. Pristatome Jums 3-4 tinkamiausius kandidatus, pateikdami išsamias charakteristikas, nurodant jų finansinius lūkesčius ir suteikdami rekomendacijas. Toliau tvykdome tarpininkavimą organizuojant Jūsų susitikimus su kandidatais, organizuodami susitikimus ir valdome grįžtamąjį ryšį, jei reikia, teikiame neigiamus atsakymus.

Mūsų tikslas – užtikrinti aukštą darbo kokybę. Todėl mes garantuojame 3 mėnesių (bandomojo laikotarpio) garantiją atrankos projektams. Mes, personalo atrankos specialistai, stengiamės rasti geriausius Jūsų įmonės poreikius atitinkančius darbuotojus, padedant Jums sėkmingai toliau vystyti savo verslą.

Reikalinga konsultacija?
Greta Navickė