Apie mus

Apie mus image

Asmeninis dėmesys Jūsų sėkmei!

Esame strateginis žmogiškųjų išteklių partneris, kuriantis santykius, grįstus kompetencija, atsakomybe, abipuse nauda ir lojalumu, įsigilinantis į kiekvieno kliento poreikius, galimybes ir tikslus.

Per daugiau nei dešimt veiklos metų suformavome integralią personalo valdymo sistemą, įvykdėme daugybę nacionalinių ir tarptautinių projektų bei  sukūrėme didelį lojalių klientų ratą. Tikime, kad sėkminga patirtis rinkoje, nuolat atnaujinamos žinios ir didelė specialistų bei vadovų duomenų bazė yra mūsų raktas į Jūsų sėkmę!

Misija

Ekspertiniai žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimai, visapusiškai tobulinantys vidinius įmonės procesus ir kuriantys didžiausią organizacijos vertę.

Vizija

Mūsų vizija – tai siekis tapti pirmaujančiu HR partneriu ir pagrindiniu žaidėju kiekviename savo tikslinės rinkos segmente, užtikrinti kryptingą plėtrą, grįstą aukšta paslaugų kokybe ir profesionalumu.

Tikslai

- Formuoti korektišką, diskretišką ir patikimą verslo aplinką, paremtą skaidriu bendradarbiavimu ir betarpiška komunikacija.
- Lanksčiai dirbti įvairiose rinkose, įsigilinant į individualius kiekvieno kliento poreikius.
- Sudaryti optimalias darbo sąlygas, užtikrinant profesinį ir asmeninį tobulėjimą, saviraiškos galimybes.

Vertybės

- PROFESIONALUMAS. Sukauptą patirtį ir žinias panaudojame efektyviai ir tikslingai. Nuolat mokomės ir tobulėjame siekdami naujų iššūkių.
- LANKSTUMAS. Savo žinias ir darbo metodus kiekvienam klientui pritaikome skirtingai. Vertiname ir suprantame išskirtinius pageidavimus bei lūkesčius.
- PARTNERYSTĖ. Siekiame ilgalaikio ir patikimo bendradarbiavimo, tad esame šalia, kai Jūs priimate strateginio valdymo sprendimus. Jūsų sėkmei skiriame asmeninį dėmesį, paremtą betarpiška komunikacija.