Klausimai, kuriuos galite užduoti darbo pokalbio pabaigoje

Nors dažnai per pirmuosius darbo pokalbius klausimus užduoda darbdavys, svarbu žinoti, kad pokalbio sėkmę gali lemti ir kandidato užduodami klausimai. Grįžtamasis ryšys gali parodyti kandidato susidomėjimą pozicija ir įmone, taip pat parodyti gebėjimą analizuoti informaciją.
Dalinamės keliais klausimais, kuriuos galite užduoti darbo pokalbių pabaigoje:
Koks yra idealus kandidatas šiai pozicijai? — Šis klausimas padės suprasti ar Jūsų turimi įgūdžiai atitinka pozicijai keliamus reikalavimus.
Kokios galimybes augti įmonė sudaro kiekvienai pozicijai? — Parodysite, jog domitės ne tik šia pozicija, tačiau turite siekių tobulėti ir gilinti savo žinias įmonės viduje.
Kaip apibūdintumėte įmonės kultūrą? — Klausimas, padėsiantis suprasti ar įmonės kultūra ir vidaus politika atitinka Jūsų lūkesčius.
Kokie yra šios pozicijos iššūkiai? — Leisite darbdaviui suprasti, jog esate visapusiškai pasiruošę susidurti ir išspręsti įvairias kliūtis potencialioje pozicijoje.
Ar atsakiau į visus Jums kilusius klausimus? — Pokalbio pabaigoje užduotas klausimas, leidžiantis suprasti kaip Jums sekėsi ir leidžiantis „pasitaisyti“, jeigu jaučiatės, jog į klausimus atsakę miglotai.
Svarbu nebijoti klausti ir plačiau pažvelgti į įmonės vidų, net jeigu tai pirmasis darbo pokalbis. Taip būsite užtikrinti, jog kandidatuojate ši pozicija yra tinkama būtent Jums.
Ieškote darbo? Darbo pasiūlymai.
Kiti straipsniai, kurie gali Jus sudominti: