5 dažniausios CV klaidos

5 dažniausios CV klaidos image

5 dažniausios CV klaidos

Atidarydamas Jūsų gyvenimo aprašymą, darbdavys susidaro pirminį įspūdį apie Jus ir nusprendžia apie tolimesnę atrankos eigą. Deja, dažnai kandidatai pamiršta pagrindines CV ruošimo taisykles ir praranda galimybę prisijungti prie įmonės. Štai keletas gyvenimo aprašymų klaidų, galinčių pakišti koją net geriausiems kandidatams:
Gramatinės klaidos — kartais atsiradusios iš jaudulio ar skubėjimo. Prieš išsiųsdami savo CV, dar kartą jį peržvelkite ir įsitikinkite, jog nepamiršote uždėti varnelės ant Ž raidės!
Perteklinis dėmesys buvusioms darbo funkcijoms, o ne pasiekimams. Darbdaviai ieško talentų, kurie savo darbais yra pasiekę reikšmingų pergalių, tad svarbu pagalvoti ar galite savo darbo patirtį pagrįsti jomis.
Klišės ir kitos nuvalkiotos frazės — galbūt galite save apibūdinti išvengdami žodžių „motyvuotas“, „atkaklus“ ir „draugiškas“?
Netinkamas formatas — CV privalo būti lengvai skaitomas ir suprantamas, tad venkite perteklinės informacijos, nereikalingų nuotraukų ar informacinių ženklų.
Neteisingi kontaktai — įsitikinkite, jog nurodėte teisingą telefono numerį bei el.paštą, kad sėkmės atveju su Jumis patogiai galėtų susisiekti darbdavys.