Komandos formavimo veiklų idėjos

Kuomet vis dažniau pasirenkamas nuotolinis ar hibridinis darbas komandos gali greitai prarasti bendrumo jausmą. Komandos formavimo renginiai dar kitaip žinomi kaip teambuilding yra puikus būdas skatinti darbuotojų bendradarbiavimą ir padidinti produktyvumą darbo vietoje.
Be to, tokie renginiai gali padėti skatinti darbuotojų pažangą, motyvaciją ir tobulėjimą. Darbuotojai gali įgyti naujų įgūdžių, tokių kaip kritinis mąstymas ir strateginis planavimas.
Pasak įvairių tyrimų, vienas iš efektyviausių būdų „pakelti“ talentų motyvaciją yra komandinės veiklos. Dalinamės keliomis populiariausiomis idėjomis:
📌 Neįprasti iššūkiai ir veiklos. Pakvieskite savo komandą priimti iššūkį. Tai gali būti ekstremalių sportų išbandymai ar projektai, kurie reikalauja kūrybingumo ir komandinio problemų sprendimo gebėjimų. Tokios veiklos gali padėti darbuotojams įgyti naujų įgūdžių, geriau susipažinti vienas su kitu ir išmokti bendradarbiauti.
📌 Kolektyviniai žaidimai. Kolektyviniai žaidimai yra puikus būdas įtraukti komandą ir kartu puikiai praleisti vaiką. Tai gali būti žaidimai įvairūs protmūšiai, stalo žaidimų vakarai ar netgi karaoke vakaras.
📌 Pramoginės veiklos kaip ketvirtiniai vakarėliai ar vasaros šventės gali būti puiki proga pakviesti susitikti komandą už biuro durų. Privatūs atlikėjų koncertai, tarpkomandinės žaidynės, o galbūt diskoteka po atviru dangumi?
📌 Mokymosi ir tobulėjimo renginiai. Įvairūs seminarai, kursai, mokymai ar netgi individualios pamokos padeda darbuotojams įgyti naujų įgūdžių ir visapusiškai tobulėti — tiek profesinėse, tiek asmeninėse veiklose.
Kiti straipsniai, kurie gali Jus sudominti: