Po biuro Kalėdų eglute: prasmingumo paieškos ir aukštesnę vertę kuriančios dovanos

Po biuro Kalėdų eglute: prasmingumo paieškos ir aukštesnę vertę kuriančios dovanos.
Artėjantis šventinis laikotarpis yra puikus metas padėkoti savo darbuotojams už puikų darbą, motyvuoti ateinančiais metais siekti dar didesnių karjeros aukštumų ir pasakyti, jog džiaugiatės galėdami darbuotojus vadinti savo komandos dalimi.
Tačiau per pastaruosius metus kalėdinių dovanų idėjos darbuotojams ir klientams išaugo iš tradicinių puodelių, gertuvių ir tušinukų rėmų ir vis dažniau pasirenkama dovana, nešanti socialinę žinią.
Viena iš naujausių tendencijų — darbuotojams pasiūlyti skirti kalėdinių dovanų biudžetą labdaros ar paramos fondams. Pastarųjų metų įvykiai privertė daugelį pamąstyti, ar kalėdinės dovanos negalėtų būti išmainytos į paramą asociacijoms, padedančioms kurti geresnį rytojų.
Taip pat, įmonės vis dažniau investuoja į darbuotojų emocinę sveikatą ir nustebina savo komandas išvykomis į sanatorijas ar SPA centrus. Kitos organizacijos kalėdines dovanas keičia ir į apmokamas atostogas tarpšventiniu laikotarpiu, leidžiant darbuotojams praleisti daugiau laiko su savo šeima ir artimaisiais. Vienaip ar kitaip – akivaizdu, kad materialias, komercines dovanas pamažu keičia dvasinę ramybę, prasmingumą ir emocinį saugumą užtikrinančios iniciatyvos.
Kiti straipsniai, kurie gali Jus sudominti: