Galvų medžioklė

Ne paslaptis, kad geriausi savo srities specialistai ir aukšto lygio vadovai retai tampa laisvais darbo rinkos dalyviais, atvirais pasiūlymams. Tokie darbuotojai įprastai yra vertinami darbdavių ir jų pritraukimui standartinis paieškos ir atrankos procesas nėra efektyvus. Šiuo atveju veiksmingiausia atrankos strategija yra galvų medžioklė – kompleksinis tiesioginės atrankos metodas, paremtas tik pačių tikslingiausių kandidatų pritraukimu.

Turėdami glaudžių ryšių su skirtingų industrijų lyderiais ir gerai išmanydami rinką, galime pasiekti tuos specialistus, dėl kurių konkurencija yra itin didelė, arba tuos, apie kurių buvimą darbo rinkoje net nežinojote. O juk dažnai stipriausi kandidatai yra vos už vienų durų – sėkmingai dirba kitoje įmonėje, o gal jau deda parašą ant darbo sutarties su Jūsų konkurentais?

Mūsų vykdomos galvų medžioklės strategija – stipriausių rinkos dalyvių tiesioginis pritraukimas ir Jūsų įmonės įvaizdžio bei papildomų verčių „pardavimas”, siekiant sukurti patikimą, abipuse nauda grįstą partnerystę ir teigiamą profesinę sinergiją.

Reikalinga konsultacija?
Laura Pakalniškienė