Interaktyvus darbuotojų testavimas: ką svarbu žinoti?

Verslams pamažu grįžtant į įprastą gyvenimo tempą, darbuotojų testavimo klausimai išlieka aktualūs kaip niekada anksčiau. Prieš keletą mėnesių su džiaugsmu pristatėme naują, interaktyvų psichometrinio testavimo įrankį –  CUT-E, kurį išbandę klientai negaili gerų atsiliepimų. Svarstantiems, tačiau nesiryžtantiems išbandyti šį testų rinkinį, „Personalo sprendimų“ Žmogiškųjų išteklių partnerė Ugnė Grigaitė pateikia savo įžvalgas ir atsako į dažniausiai užduodamus klausimus.

 

Kas yra CUT-E darbuotojų testavimas?

CUT-E – tai validuotas psichometrinis testavimo įrankių rinkinys, kurį jau beveik dešimtmetį kuria ir nuolat atnaujina kompetentingiausi Vokietijos psichologai. CUT-E testai ir klausimynai yra moksliškai pagrįsti, sertifikuoti pagal tarptautinius reikalavimus, bei kultūriškai adaptuoti Lietuvos rinkai. Šis psichometrinis testavimas yra specialiai sukurtas atlikti internete, tad tiriamasis gali spręsti testus jaukiai įsitaisęs savo namuose jam patogiu metu. Rinkinį sudarantys testai – vizualiai patrauklūs, lengvai suprantami ir greitai užpildomi, o jų rezultatai atitinka aukščiausius objektyvumo, patikimumo ir validumo standartus.

Ką CUT-E matuoja?

Dėl unikalios adalloc sistemos CUT-E gali pateikti milijonus testų versijų, kadangi užduotys yra individualiai generuojamos automatiniu būdu. CUT-E testų pasirinkimas yra labai platus. Šiuos testus galima integruoti ir tokiu būdu pritaikyti įvairiems poreikiams. Organizacijai tai leidžia:

  • pamatuoti darbuotojo gebėjimą įvertinti skaitinę bei žodinę informaciją ir padaryti logines išvadas;
  • įvertinti gebėjimą koncentruoti dėmesį, įsiminti naują informaciją bei mokytis;
  • nustatyti darbo stilių bei reakcijos greitį;
  • patikrinti užsienio kalbos lygį;
  • išmatuoti potencialą generuoti naujas idėjas.

 

Kam CUT-E tinkamas?

Beribės CUT-E darbuotojų testavimo galimybės leidžia patikrinti įvairių sričių specialistų kompetencijas. Dėl to galima profesionaliai pamatuoti ne tik esamų darbuotojų gebėjimus, bet ir teisingai įvertinti kandidato potencialą užimti naujas pareigas. CUT-E taip pat idealiai tinka tiems, kurie ieško savo karjeros kelio. Tad šis unikalus įrankis tinkamas tiek abiturientams, tiek aukščiausio lygio vadovams.

 

Norite detaliau sužinoti, kaip tai veikia ir išbandyti CUT-E (darbuotojų testavimas) savo įmonėje?

Susisiekite su mumis – kontaktai. 

Kiti straipsniai, kurie gali Jus sudominti: