Darbuotojų vertinimo testai: kaip nepasimesti pasiūloje?

Šiandieninėje rinkoje žmogiškųjų išteklių valdymas ir darbuotojų vertinimo testai iš itin personalizuoto tampa  itin automatizuotu. Darbo pokalbiai vykdomi nuotoliniu būdu, išmaniųjų technologijų pagalba kuriamos didelės duomenų bazės, pagal raktinius žodžius išskiriančios tam tikrus bruožus atitinkančius kandidatus, ką jau kalbėti apie milžinišką pasiūlą interaktyvių įrankių, padedančių greitai ir efektyviai įvertinti darbuotojo gebėjimą vykdyti tam tikras užduotis.

Kyla klausimas – kaip pasirinkti išties veiksmingas metodikas, išlaikant balansą tarp patikimų automatizuotų įrankių ir profesionalių, verslo psichologija paremtų tarpasmenių įžvalgų?

Mes tikime, kad tokiuose pasirinkimuose svarbiausia yra stipri sinergija tarp kokybiško, validaus vertinimo įrankio ir kompetentingo konsultanto, galinčio ne tik išversti testo rezultatus į „žmonių kalbą“, bet ir pateikti svarias rekomendacijas, formuojančias aiškius tikslus, paremtus Jūsų verslo modeliu.

Per daugiau kaip dešimt HR verslo praktikos metų esame išmėginę daugybę skirtingų testavimo įrankių, vertinančių tiek asmenines, tiek profesines darbuotojų kompetencijas. Turėjome galimybę išbandyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje sėkmingai veikiančius vertinimo metodus, nuodugniai tyrėme testų ir klausimynų rinkinius tam, kad savo partneriams pateiktumėme ne palankiausią, o tiksliausią darbuotojų vertinimą. Šiandien džiaugiamės galėdami pristatyti naują, patikimą psichometrinio testavimo įrankį –  CUT-E.

Kodėl CUT-E?

  • CUT-E testų rinkinys yra sudarytas moduliniu principu ir apima platų vertinamų kompetencijų spektrą – padeda įvertinti matematinį, verbalinį, indukcinį/dedukcinį loginį mąstymą, taip pat informacines kompetencijas, užsienio kalbų žinių lygį, koncentraciją, reaktyvumą, kūrybiškumą bei mokymosi efektyvumą.
  • Šis įrankis yra pritaikytas Lietuvos rinkai, tačiau validuotas ir sertifikuotas pagal tarptautinius reikalavimus.
  • Rinkinį sudarantys testai – vizualiai patrauklūs, lakoniški, lengvai suprantami ir greitai užpildomi nuotoliniu būdu.

 

Vienas rinkinys visiems Jūsų darbuotojų vertinimo poreikiams ir išsami sertifikuotų specialistų konsultacija.

Kiti straipsniai, kurie gali Jus sudominti: