Klientai

kliento Rimvydas Melkūnas nuotrauka

„Mūsų ilgametės partnerystės su „Personalo sprendimais“ paslaptis – įmonėje dirbančių žmonių profesionalumas, lankstumas ir gebėjimas efektyviai prisitaikyti prie individualių poreikių. Esame stabiliai auganti kompanija, tad labai vertiname išorinę pagalbą ne tik vykdant darbuotojų atrankas, bet ir kuriant pozityvų mikroklimatą, keliant darbuotojų pasitenkinimą darbu, siekiant užtikrinti veiksmingas motyvacines sistemas. Džiaugiamės turėdami stiprų išorinį partnerį, teikiantį visokeriopą naudą žmogiškųjų išteklių srityje ir kartu siekiantį įmonės ilgalaikių tikslų.”


Rimvydas Melkūnas
UAB „Hoptrans Logistics“
CEO
kliento Romualda Stragienė nuotrauka

„Personalo sprendimai” mums atrado tinkamiausią personalo valdymo sprendimą: įmonėje išorinis personalo vadovas dirba vieną dieną per savaitę. Toks modelis mums tinka, kadangi nesame pakankamai dideli samdyti personalo specialistą pilnu etatu, tačiau ir ne tokie jau maži, kad žmogiškųjų išteklių klausimus spręstume patys savarankiškai. Išorinis personalo darbuotojas įnešė daugiau tvarkos dokumentuose ir naujų idėjų motyvacinėms sistemoms, o nuo vadovų kasdieninių rūpesčių nuėmė personalo paieškos ir atrankos klausimus. Mano nuomone, labai svarbu į išorinį personalo vadovą žiūrėti kaip į savo lygiavertį darbuotoją, tuomet atsiranda stiprus pasitikėjimo ryšys ir tikroji sinergija.”


Romualda Stragienė
UAB "BIOK laboratorija"
CEO
kliento Jurgita Macijauskienė nuotrauka

„Esame inovatyvi ir pažangi kompanija, tad ypač vertiname operatyvumą ir aukštą paslaugų kokybę. Džiaugiamės, kad partnerystė su „Personalo sprendimų“ komanda visada garantuoja gerus ir greitai gaunamus> rezultatus, kompetenciją, sklandžią komunikaciją ir aukštą vidinę įmonės kultūrą.”


Jurgita Macijauskienė
UAB „HELLA Lithuania“
Personalo vadovė

Mumis pasitiki

Geriausias mūsų darbo įvertinimas – ilgalaikė partnerystė su sėkmingomis, sparčiai augančiomis įmonėmis. Džiaugiamės galėdami tobulėti kartu!
klientai nuotrauka